תפריט סגור

מי אנחנו

חברת פיורמג'יק בע"מ הינה חברת ביוטכנולוגיה שמתמחה בגידול אצות, אנחנו מגדלים מיקרו אצה הגדלה במים מתוקים בשם המטוקוקוס פלוויאליס ממנה אנחנו מפיקים נוגד חמצון עוצמתי בשם אסטקסנטין (ASTAXANTHIN).

לאסטקסנטין יש סגולות רבות המשפיעות לחיוב על מערכות פיזיולוגיות שונות בגוף האדם ולכן מייצרים ממנו מגוון מוצרים : תוספי תזונה, קוסמטיקה ומזון.

המשימה שלנו

אנו מונחים על ידי העיקרון של אספקת מוצרי מיקרו-אצות באיכות גבוהה לבריאות ותזונה אנושית בתפעול בר-קיימא, אמין ורגיש לסביבה.
אנחנו שמחים לייצר סדרת מוצרים טבעיים בעלי ערך רב שמקורם במיקרו-אצות.

אנחנו מאמינים בכלכלה מעגלית ועושים ככל שביכולתנו לפעול באופן ירוק ושמירה על הסביבה.

החזון

להביא את סוד הקסם של אסטקסנטין לעולם ע"י פיתוח מגוון רחב של מוצרים המכילים אסטקסנטין, לנצל את הטכנולוגיה על מנת להוריד את המחיר של חומר הגלם באופן שיאפשר הטמעתו במוצרי יום יום לקהל הרחב.

כל המידע הרפואי/שאינו רפואי, לרבות מידע אודות שיטות והמלצות טיפול/מידע תרופתי/גופים מקצועיים/גורמי טיפול, שמופיע באתר, מובא כמידע כללי ואין לראות בו בשום אופן תחליף לייעוץ/טיפול רפואי פרטני על ידי גורם רפואי מוסמך או המלצה על גורם רפואי/גוף רפואי או טיפולי כלשהו, פרטי או מוסדי. האתר נועד לרכז מידע כללי ואין להסתמך על המידע שבו בנפרד ו/או בניגוד ו/או כתחליף לייעוץ רפואי מותאם. כל מידע שמוצג באתר נאסף ו/או נוצר לפי מיטב ידיעת בעלי האתר ומתוך כוונה להנגישו לציבור המעוניין. על כן, יתכן שהמידע יכיל טעויות ו/או אי-דיוקים ו/או שגיאות. כל העושה שימוש ו/או מסתמך על המידע שבאתר עושה זאת על דעתו ואחריותו בלבד.  התוכן והמידע שמופיעים באתר אינם מהווים מידע רשמי של משרד הבריאות ו/או בתי החולים ו/או קופות החולים בישראל ו/או הגורמים המבטחים, והוא אינו מופעל בחסות מי מהגורמים הללו. בכל מקרה של סתירה בין המידע המופיע באתר לבין מידע שמופיע באתרים ו/או פרסומים רשמיים של מי מהגופים הללו, יש להסתמך על המידע שבאתרי ו/או פרסומי ספקי השירותים הרפואיים.

דילוג לתוכן